"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗІНЬКІВСЬКІЙ РДА

ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗІНЬКІВСЬКІЙ РДА

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для обрання членів Громадської ради при Зіньківській районній державній адміністрації.
Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Зіньківській районній державній адміністрації відбудуться 17 лютого 2017 року у кабінеті голови райдержадміністрації за адресою: м.Зіньків, вул.Леніна,40. Початок зборів о 14.00.
Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»(із змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).
До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.Членство в Громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
1. Рішення керівника ІГС (організації, спілки, тощо) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.
2. Копії документів про легалізацію ІГС (організації, спілки, тощо).
3. Інформація про результати діяльності ІГС (організації, спілки, тощо) протягом 2015-2016 років.
4. Біографічна довідка кандидата на членство в Громадській раді.
5. Заява про згоду кандидата у члени Громадської ради при райдержадміністрації на обробку персональних даних.
6. Електронна версія документів, зазначених у п. 1-5 заяви (на оптичному CD-диску).
Зразки документів для участі в установчих зборах оприлюдено на офіційному сайті Зіньківської райдержадміністрації (http://zinkiv.adm-pl.gov.ua) у розділі «Пряма мова».
Документи приймаються ініціативною групою до 7 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Зіньків, вул. Козацька,1 з 09.00 до 17.00 год.
Відповідальна особа: Вітренко Наталія Вікторівна.
Телефон: (099) 333- 69- 79,(068) 672- 71- 10.Електронна пошта:zinkgromadrada@gmail.com
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування складу Громадської ради при Зіньківській райдержадміністрації (затверджений рішенням Громадської ради від 24.12.2016).
Вітренко Наталія Вікторівна — член ПС «Рух простих людей».
Понежа Володимир Іванович — голова обласного підрозділу Всеукраїнської Ради «Комітету народного контролю»;
Сливкіна Тетяна Василівна — головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

1225
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой