"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Чому не можна переносити простуду «на ногах»?

Чому не можна переносити простуду «на ногах»?

Чи багато з нас нежить, чхання і біль в горлі змушують звертатися до лікаря і брати лікарняний? В основному ми переносимо застуду на ногах.І дарма, адже таке несерйозне ставлення до свого здоров’я загрожує неприємними наслідками як для нас, так і для оточуючих.
Вам здається, що застуда — справа дріб’язкова, однак не у всіх така ж думка. Більшість людей, з якими вам доводиться контактувати, далеко не в захваті від зустрічі з вашими мікробами. У когось у будинку маленькі діти, літні батьки. У них може бути набагато більш гостра реакція на інфекцію. Гострий період, а він, як правило, триває 3-5 днів, краще проведи будинку, в ліжку.
Повноцінне одужання можливе тільки за умови, що ви дотримуєтеся усіх рекомендацій лікаря. Одними з найважливіших чинників є якраз спокій і постільний режим. Організму необхідно мобілізувати всі сили, направити їх на боротьбу з вірусами і бактеріями. Якщо замість цього ви продовжуєте ходити на роботу, нервувати, відчувати стрес, не варто очікувати швидкого одужання. Хвороба може перейти в уповільнений стан і при першій нагоді спалахне з новою силою. І на цей раз лікування буде набагато важчим.

928
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой