"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

НА РІЧЦІ ТАШАНЬ ЗМАГАЛИСЯ РИБАЛКИ

НА РІЧЦІ ТАШАНЬ ЗМАГАЛИСЯ РИБАЛКИ

21 січня цього року, на річці Ташань, біля Солов’янівського мосту, вже втретє відбувся турнір з зимової риболовлі ім. Олександра Білана на призи міського голови.
В турнірі взяли участь 47 рибалок. Змагання розпочались о 8 год. 30 хв. та закінчились об 11 годині і проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Переможцями змагань за рішенням журі стали:
— І місце — Соць Григорій Дем’янович, спіймано риби загальною вагою 2 кілограми 120 грам. Вручено грамоту та приз — термос «Tramp»;
— ІІ місце — Андрусенко Сергій Володимирович, спіймано риби загальною вагою 920 грам. Вручено грамоту та приз, ящик для зимової риболовлі;
— ІІІ місце – Мурмило Сергій Олексійович, спіймано риби загальною вагою 580 грам. Вручено грамоту та приззимова волосінь «SunlineSiglonFC».
Заохочувальним призом, зимовою вудкою «SALMO», волосінню та набором мормишок з врученням грамоти, нагороджено Кононенка Павла Валерійовича, як наймолодшого учасника турніру.
Непогані результати показали також Бражник Олексій Андрійович, Луценко Олександр
Дмитрович та Литус Микола Юрійович.
Грамоти та призи переможцям вручили міський голова Сергій Миколайович Максименко, голова Зіньківського рибацького клубу Микола Михайлович Шатрава та громадський інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сергій Степанович Даценко.

964
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой