Офіційний сайт редакції газети "Зіньківщина "по - іншому"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У МІСЬКИХ МЛИНАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ

У МІСЬКИХ МЛИНАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ

17 січня, цього року, на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого таботу «Еколог», селища Міські Млини, представники Зіньківського РВК презентували книги «Побратими» та «Відчайдухи» про бійців АТО.

У обласному дитячо-юнацькому таборі «Еколог» відбулась презентація книг «Побратими» та «Відчайдухи» про бійців, які особливо відзначилися під час боїв з російським агресором. Захід пройшов під гаслом «Читати — щоб знати, знати – щоб перемагати».
Окрім обдарованих дітей 9-11 класів, на презентації були учасники антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей — старший лейтенант Мосенко Олександр та старший лейтенант Стокалюк Владислав, Зіньківський районний військовий комісар Олег Івахнов, старший офіцер відділу комплектування Віталій Тимченко, начальник ВОС Опішнянської селищної ради Іван Гнатенко.
«Героями нарисів військових журналістів, які зібрані у двох виданнях, стали учасники антитерористичної операції на Донбасі. Держслужбовці, робітники, вантажники, вчителі, фермери… Усі вони різні. І, можливо, ніколи б не зустрілися в цьому житті, не одягнули б однострій, не спали б в одному бліндажі, не їли б з одного казанка, якщо б не поклик Батьківщини, над якою нависла біда. Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш у російських воєнторгах, – патріотизм і хоробрість», – зазначив Олег Івахнов.
Примірники книг «Побратими» та «Відчайдухи» отримала бібліотека оздоровчого табору.

577
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой