"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Зіньківське бюро правової допомоги інформує

Зіньківське бюро правової допомоги інформує

Розширено коло осіб, які мають право на отримання адвоката за рахунок державного бюджету. 03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які набрали чинності 5 січня 2017 року.
Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.
Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу.
Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь — яких інших питань.
Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості, що є критерієм для отримання безоплатної вторинної правової допомоги:
— по-перше, особа матиме таке право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
— по-друге, враховується середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.
Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел.: 3-34-74. Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної
правової допомоги, можна отримати за номером цілодобової телефонної лінії
– 0 800 213 103 або на веб-сайтах Міністерства юстиції чи Координаційного центру з надання правової допомоги.

747
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой