"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

МКП «ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМУНГОСП» ПЛАНУЄ ПІДНЯТИ ТАРИФИ НА ВОДУ

МКП «ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМУНГОСП» ПЛАНУЄ ПІДНЯТИ ТАРИФИ НА ВОДУ

Як повідомив директор МКП «Зіньківський комунгосп» Леонід Клочко, діючі на цей час тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення були затверджені 13 серпня 2014 року та становлять відповідно 6 грн. 35 коп. та 7 грн. 68 коп. за один метр кубічний. Рівень відшкодування собівартості цих тарифів по водопостачанню – 55,59%, по водовідведенню – 77,95%. Зміна тарифів викликана зростанням основних складових тарифу: мінімальної заробітної плати – 162,7%, вартості електроенергії на 89,84% та паливно – мастильних матеріалів на 105,63%.У зв’язку з вищезазначеним пропонуються наступні тарифи:

Зростання тарифів для населення планується на 54,01%, для інших споживачів на 57,08%.
Зростання тарифів на центральне водовідведення планується для населення на 28,15%, для інших споживачів на 48,6%.
Восени депутати від районної організації соціал – демократичної партії організували мітинг проти підвищення комунальних платежів. Вони звернулися до керівників району з вимогою заморозити підвищення тарифів. Керівництво райради та адміністрації заявило, що вони не мають цих повноважень. І це дійсно так. Як кажуть, яке запитання така й відповідь.
Із – за некомпетентності в цих питаннях депутата міської ради від районної організації соціал – демократичної партії Валентини Шнипенко це звернення не було подане у міську раду, тому що МКП «Зіньківський комунгосп» є комунальним підприємством міської ради.
Звичайно, це звернення ніяк би не вплинуло на тарифи, адже є складові тарифу на воду. Але депутатам потрібно проводити мітинги не для «звіту керівництву», а хоча б знати, хто встановлює тарифи у місті.

1159
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой