"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У ОПІШНЯНИНА ВИЛУЧИЛИ КАСТЕТ

У ОПІШНЯНИНА ВИЛУЧИЛИ КАСТЕТ

18.02.2017 року в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання Зіньківського району, працівниками поліції було зупинено 30 – річного, раніше не судимого жителя Опішнянської селищної ради в зв’язку з тим, що він перебував в стані алкогольного сп’яніння.
При складанні адміністративного протоколу на вищевказаного громадянина за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП, з письмового дозволу якого, було оглянуто його особисті речі.
Під час огляду особистих речей було виявлено та вилучено предмет зовні схожий на кастет із характерними ознаками холодної зброї, зі слів затриманого, він виготовив його сам для самозахисту.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин. Або арешт від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

489
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой