"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У ЗІНЬКІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ

У ЗІНЬКІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ

На колегії було розглянуто наступні питання:
1.Про стан виконання програми економічного i соціального розвитку району на 2016
рік за 9 місяців 2016 року;
2.Про проект програми економічного i соціального розвитку району на 2017 рік;
3.3віт в.о.начальника відділу Державного геокадастру в Зіньківському районі Зайченко А. про роботу відділу за 10 місяців 2016 року;
4.Звіт начальника Зіньківського управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Чечоткіної B.I. про ситуацію в пенсійній сфері та заходи щодо зміцнення її фінансової стабільності;
5.Про роботу начальника управління Державної казначейської служби в 3іньківському районі Полюлях Ю.С. за 11 місяців 2016 року.
Одне з питань, яке підняв голова Громадської ради при Зіньківській РДА Валерій Кулага, стосувалося з’ясуванню в яких комунальних підприємствах, закладах Зіньківська РДА є засновником або співзасновником та рекомендував голові РДА дати доручення юридичному відділу РДА вивчити це питання.
Довідка: на даний момент, згідно інформації, що розміщена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Зіньківська РДА є співзасновником комунальної установи «Редакція газети «Голос Зіньківщини», але цей факт заперечують як в самій редакції так і в Зіньківській районній раді. Районна рада на попередніх сесіях, згідно Закону про роздержавлення ЗМІ, своїм рішенням заявила про вихід із засновників редакції газети «Голос Зіньківщини», але й досі, згідно ЄДР, є її засновником.

1235
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой