"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ВОРСКЛА ПОПОВНИЛАСЯ РИБОЮ

ВОРСКЛА ПОПОВНИЛАСЯ РИБОЮ

25 березня 2017 року відбувся перший етап зариблення річки Ворскла на ділянці між Деревківською дамбою та ГЕС у селі Міські Млини. До водойми вселено більше 120 екземплярів зарибка: готового до нересту, статевозрілого судака, кожна особина вагою від 700 гр до 1 кг 300 гр, та білого амура, коропа й товстолоба. Це лише початок запланованої роботи з відновлення популяції мирної і хижої риби та раків, а також з порятунку нашої ділянки річки від браконьєрів. Про довгоочікувану подію не лише для рибалок, а й для всієї громадськості повідомили члени «Клубу рибалок Опішні».

«Дорогі опішняни й гості селища, захід проведено для того, щоб всі ми могли прийти чи приїхати з сім'ями до чистої річки і, взявши звичайну вудку або спінінг, наловити свіжої рибки, приготувати запашної юшки, відпочити душею й тілом на природі, а потім з новими силами повернутися у техногенний соціум для роботи на благо наших родин й Батьківщини! Цілком природно, що на водоймі ведеться патрулювання, у тому числі приховане. Клуб рибалок налічує вже більше 30-ти учасників. Кількість бажаючих вступити до лав організації постійно зростає. Всі порушники природоохоронного законодавства притягатимуться до відповідальності. За нової тарифікації штрафів не радили б нікому навіть думати про браконьєрські способи вилову риби, раків і звіра. Наш клуб не ставить за мету отримання фінансової вигоди від своїх дій! Єдиним бажанням є збереження дикої природи! Приєднуйтесь до нас і Ви, друзі!», — йдеться в інформації представників «Клубу рибалок Опішні».

У фінансуванні проекту, вартістю 10 000 грн, взяли участь місцеві рибалки, а також жителі й підприємці селища. Великий внесок зробили спортсмени з Полтавської федерації риболовного спорту України. Зариблення проводилося під контролем і силами членів «Клубу рибалок Опішні».

В останні роки стан природного відтворення біоресурсів значно погіршився внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головними з яких є антропогенні. Вони призводять до погіршення гідрологічного режиму, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води тощо, тому зариблення водойм є важливим та необхідним.


Ірина Гармаш.

538
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой