"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ПЕРЕМОГА ЗІНЬКІВСЬКІХ ФУТБОЛІСТІВ

ПЕРЕМОГА ЗІНЬКІВСЬКІХ ФУТБОЛІСТІВ

За ініціативи голови Федерації футболу Зіньківського району Олександра Яременка та начальника відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністра-ції Людмили Кімлик-Ярохи відбувся другий турнір із міні -футболу серед ветеранів, віком старше 45 років.

Змагання, участь у яких брали чотири команди, розпочалися 26 березня. У першому турі зіньківські футболісти з команди «Колос» перемогли опішнянську команду «Ворскла» з рахунком 10:0. У напруженій грі другого туру зіньківчани здолали команду «Ніка» із Великої Павлівки (рахунок зустрічі 4:1).У підсумку футболісти команди «Колос» м.Зіньків стали переможцями турніру. На другому місці – команда «Ніка», третє місце у «Ворскли», на четвертому — футболісти шилівського «Рубіна».

8 квітня після закінчення третьоготуру відбулося нагородження учасників. Із вітальним словом до ветеранів футболу Зіньківського району звернулися Олександр Яременко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Сергій Кулініч. Команда «Колос» під керівництвом Анатолія Омеліча, за яку виступали Федір та Костянтин Гаврілови, Володимир Галич, Віктор Захарченко, Володимир Копиця, Вадим Микитенко, Олександр Петренко, Юрій Писаренко, Леонід Серебряков і Сергій Статівка отримала від організаторів змагань медалі, Грамоту та Кубок.

Участь команди «Колос» у турнірі стала можливою за підтримки міської ради.671
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой