"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

З МИРУ ПО НИТЦІ?

З МИРУ ПО НИТЦІ?

Нещодавно, майже всі засоби масової інформації написали про пожежу у Зіньківському дитячому будинку – інтернаті. Нагадаємо, 30 січня, цього року, загорілося зерносховище. Із – за халатності адміністрації Зіньківського дитячого будинку — інтернату, у питаннях охорони праці, ледь не постраждали четверо працівників дитбудинку.

Як стало відомо, адміністрація дитячого будинку – інтернату «призначила» винуватця та подала справу на розгляд в Зіньківський районний суд, з проханням про стягнення з «призначеного» винуватця близько 22 тисяч гривень збитків. Чому «призначили»? Тому що на той час не мали жодного доказу причетності цієї людини до пожежі.
Тим часом, керівник дитячого будинку – інтернату написала «слізну» статтю – подяку всім підприємствам в газету, які допомогли будівельними матеріалами на ремонт згорілого зерносховища, тим, хто допоміг зерном.
Виникає питання, на що дитбудинок буде стягувати оті 22 тисячі з «призначеного» винуватця пожежі, коли спонсори вже допомогли? Це тільки мені здається що будинок — інтернат «наварив» на пожежі?
До речі, де зберігається зерно, яке привезли спонсори у Зіньківський дитячий будинок – інтернат, працівникі яких ми запитували — не знають. Тому редакція газети закликає спонсорів перевіряти як використовується їхня допомога.


О.ЛЕОНТІЙ.

929
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой