"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЛЕДЬ НЕ ЗАГИНУВ 37 - РІЧНИЙ ВЛАСНИК БУДИНКУ

ЛЕДЬ НЕ ЗАГИНУВ 37 - РІЧНИЙ ВЛАСНИК БУДИНКУ
<p "="">Більшість пожеж виникає з вини мешканців. Остання, 12 грудня в м.Зіньків по вулиці Дроздівській по причині порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутового приладу, виникла пожежа в квартирі житлового будинку громадянина 1979 року народження. Внаслідок чого вогнем знищено килимове покриття, одяг та взуття, що сушилося біля електричного обігрівача.
В кімнаті на ліжку вогнеборці виявили 37-річного власника квартири, якого вивели на свіже повітря та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Постраждалого, з попередніми діагнозом — отруєння продуктами горіння було направлено в Зіньківську центральну районну лікарню для надання медичної допомоги. До гасіння залучалася 1 одиниця техніки та 3 чоловіки особового складу.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:
— дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;
— не паліть у ліжку;
— слідкуйте за станом та справністю електромережі;
— у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
— намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.


О.РИСЬ, головний фахівець Зіньківського
РС ГУ ДСНС, майор.

720
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой