Офіційний сайт редакції газети "Зіньківщина "по - іншому"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail: zinkivinfo@i.ua

ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА

ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА

Щорічна спартакіада інвалідів області, яка відбулася 11 травня в с.Головач, на базі відпочинку та оздоровлення дітей «Маяк», під егідою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Полтавської області, зібрала команду Зінківського та Гадяцького районів разом, для участі в змаганнях з декількох видів спорту для інвалідів. Досить плідний виступ і перше місце з кидання дротиків — дартсу, забезпечила участь Гаркун Наталії у Всеукраїнській спартакіаді, яка відбудеться 5-6 червня в м.Одесса на базі відпочинку Фонду.

— Дійсно, ці змагання сприяють підняттю духу людей з обмеженими можливостями і дають відчуття небайдужості влади до них, — говорить директор Гадяцького об’єднаного Фонду Колінько Сергій Іванович, — щорічне оздоровлення людей з обмеженими можливостями, а саме, забезпечення санаторно-курортними путівками — являється одним із важливих заходів Фонду.

Нашим, Зіньківським районом опікується заступник директора об’єднаного Фонду Тобота Сергій Павлович. Цій людині і, водночас, керівнику дійсно не байдужа його робота, здійснює постійну підтримку своїх підопічних, демонструє порядність та співчуття.

455
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой