"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Ще один шлях до європейських стандартів

Ще один шлях до європейських стандартів

9 листопада, 2017 року, начальник Зіньківського районного сектору з питань пробації у Полтавській області Ірина Яненко провела ряд зустрічей з директором Зіньківського районного центру зайнятості населення Олександром Коршаком та начальником Зіньківського районного управління праці та соціального захисту населення Віктором Півнем.

Ціль зустрічей — обговорення питання про подальшу співпрацю на рівні європейських стандартів та реалізація діяльності, щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі. Сторони розглядали питання співпраці у сфері соціальної адаптації та підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентноспроможності на ринку праці, що зменшить рівень рецидивної злочинності та забезпечить безпеку суспільства.

В результаті, було укладено угоди про співпрацю структурних підрозділів з питань управління праці та соціального захисту населення, та районним центром зайнятості, щодо надання соціальної та консультативної допомоги з боку спеціалістів районних структур відносно осіб, які перебувають під пробаційним наглядом, відповідно до Закону України «Про пробацію».

553
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой