"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЗАЯВА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО – ІНШОМУ»

ЗАЯВА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО – ІНШОМУ»

Двадцять другого листопада я, редактор газети «Зіньківщина «по-іншому», отримав постанову про закриття кримінальної справи, щодо нападу на мене. Нагадаю, 25 травня, близько 20 – 00 на мене був скоєний напад.
Не дивлячись на те, що мною були надані всі необхідні докази і слідчий вказала їх у постанові про закриття справи, вона зробила висновок: Відсутні об`єктивні дані про умисне заподіяння тілесних ушкоджень.
Я заявляю, що наша редакція припиняє співпрацю з Зіньківським відділенням поліції. І справа не тільки в мені. Тобто закриття справи щодо нападу на журналістів — це вже край.
Також, з повною відповідальністю заявляю, що загальна криміногенна обстановка в Зіньківському районі значно погіршилася з моменту реорганізації міліції у поліцію. Всі добові зведення, затримання наркокур’єрів, в присутності журналістів — показуха.

Так як Зіньківське відділення поліції не взмозі забезпечити безпечну роботу ЗМІ на території району, редакція за власний кошт «озброїть» своїх журналістів, позаштатним працівникам буде запропоновано «озброїтися» самостійно.

Відновлення співпраці з Зіньківським відділенням поліції можливе після справжньої реформи, зміни методів їх роботи.

901
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой