"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ВІДБУЛАСЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ РАЙРАДИ

ВІДБУЛАСЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ РАЙРАДИ

12 грудня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь: виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керівники управлінь, відділів, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.
На розгляд сесії було винесено 44 питання.
Про зміни до районної програми підтримки соціально вразливих верств населення «Турбота» на 2015-2017 роки інформував начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень.
Про зміни до програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016 – 2019 роки інформував директор Зіньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Литус.
Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік доповіла Тетяна Торохименко, заступник начальника фінансового управління Зіньківської РДА.
Депутатами райради було підтримано внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
Рішеннями районної ради надано згоду Зіньківській центральній районній лікарні на капітальний ремонт існуючої дизельної електростанції з встановленням нового дизельного генератора потужністю 85 кВт та улаштування резервної лінії живлення для електропостачання окремих електроприймачів та на реконструкцію суміщеної покрівлі головного корпусу лікарняного закладу на шатрову.
На сесії було розглянуто 33 питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
На прикінці засідання розглянули депутатське звернення депутата районної ради Світлани Чикало.410
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой