"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Обговорювали можливість створення поліцейської станції в селищі Опішня

Обговорювали можливість створення поліцейської станції в селищі Опішня

Начальник відділу дільничних офіцерів поліції Полтавщини Жанна Ахіджанян разом із заступником Сергієм Гавловським зустрілися із представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю селища Опішня, що у Зіньківському районі.
Мета візиту – обговорення із населенням можливості створення на території населеного пункту поліцейської станції.
Жанна Суренівна розповіла про переваги функціонування мобільного поліцейського підрозділу, а саме формування групи швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян. Також на поліцейській станції можливе здійснення он-лайн спостереження за допомогою встановлених відеокамер. Це дозволить правоохоронцям бути ближчими до віддалених населених пунктів, оперативніше реагувати на правопорушення і вчасно приходити громадянам на допомогу.
Начальник відділу просила органи місцевого самоврядування підтримати ініціативу та посприяти у виділенні приміщення та фінансування.
Представники Главку поліції Полтавщини упевнені, що відкриття поліцейської станції стане черговим кроком на шляху до налагодження взаємовідносин між громадянами і поліцейськими.
Після візиту до смт Опішня представники апарату поліції області зустрілися з особовим складом Зіньківського відділення поліції – довели до особового складу пріоритети та вимоги керівництва Національної поліції України.


435
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой