"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У міській раді відбулася нарада

У міській раді відбулася нарада

Шостого лютого 2018 року набрав чинності Закон України від 7 грудня 2017 року №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». У закон внесено зміни до ст. 24 КУпАП та визначено новий вид адміністративного стягнення — суспільно — корисні роботи.

Відповідно до п.1 ст.31, ст. 1831 Кодексу України про адміністративні правопорушення виконання стягнення у вигляді суспільно — корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно — корисної праці, вид яких визначається відповідним органом місцевого самоврядування. За виконання суспільно — корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу та перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів. Виконання постанов про застосування суспільно — корисних робіт покладено на центральні органи виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невід’ємною частиною яких являється уповноважений орган з питань пробації.
12 лютого, 2018 року, за ініціативи начальника Зіньківського районного сектору з питань пробації Північно — Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Іриною Яненко проведено нараду при Зіньківській міській раді, на чолі з головою міської ради Сергієм Максименко. В ході наради було обговорено значимість суспільно — корисних робіт, було акцентовано увагу на їх оплатності та обов’язків місцевих органів самоврядування при цьому, додатково визначили види суспільно — корисних робіт.

469
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой