"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У Полтаві поліція затримала гаражного злодія

У Полтаві поліція затримала гаражного злодія

Працівники відділення поліції № 1 міста Полтава встановили особу зловмисника, який обкрадав гаражі полтавців. Злодій забирав усе, що потрапляло йому під руку, щоб згодом продати та мати кошти на харчування та наркотики.
Чоловік лише влітку цього року звільнився з в’язниці, покарання відбував на території Полтавщини. Додому в одну із сусідніх областей вирішив не повертатись, оселився у Полтаві і знову взявся порушувати закон.
«Встановити особу зловмисника вдалось оперативним шляхом, — розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Наразі у нас є докази причетності даного чоловіка до скоєння трьох злочинів, можлива причетність до скоєння інших правопорушень на території міста Полтава перевіряється».
Завдяки оперативній роботі поліцейських по розкриттю даного злочину, вдалось не лише припинити протиправну діяльність чоловіка, але й виявити, вилучити та згодом повернути законним власникам велику частину викрадених ним речей.
Зловмиснику уже оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених частиною 2 та 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, скоєна повторно, а також із проникненням до приміщення). Відповідно до санкцій даних статей, 44-річний чоловік найближчим часом може знову потрапити за грати – цього разу на строк від 3 до 6 років.

423
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой