"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Шановні читачі газети «Зіньківщина «по – іншому»!

Шановні читачі газети «Зіньківщина «по – іншому»!

Ви не могли не помітити, що наша газета у березні місяці затримується з виходом у світ. Якщо раніше причини затримки були технічні, то зараз причина досить приємна.
Причина затримки – відкриття нової рубрики. Звичайно, читач запитає – що в цьому складного? Тільки бажання редактора. Але, на жаль, ще існує бюрократія.

Чи будуть у подальшому затримки виходу газети – так. Тому що редакція працює всього три роки. Ми в процесі розвитку і бачимо перспективу. Відкриваються та, на жаль, закриваються рубрики в газеті, йде відбір журналістів. Можемо сказати, що ми зайняли своє місце на медійному ринку. Ми працюємо по іншому.

Проаналізувавши роботу друкованих видань Полтавщини ми виявили прикру річ – мешканці нашого району не можуть подати оголошення в газету безкоштовно. Людям приходиться за десяток друкованих слів заплатити від 40 до 50 гривень, та ще невідомо, чи виправдає себе річ, яку продають або купують коли це оголошення публікують 4 -5 разів

Редакцією було прийняте рішення про часткову зміну формату та відкриття рубрики «Безкоштовні оголошення». Відтепер кожен мешканець Зіньківщини зможе подати оголошення в газету безкоштовно, в редакції або перебуваючи вдома.

Ми знаємо, що сільським мешканцям не завжди можна залишити господарство, тому вони зможуть подати оголошення в газету зателефонувавши нам або відправити смс – повідомлення. Крім того, ваше оголошення опублікується на сайті «Зіньків NEWS» zinkiv.org.ua у розділі «Оголошення». Отже, запрошуємо до співпраці.

Приймаються на публікацію оголошення в газету «Зіньківщина «по – іншому»:
1.На вирізному купоні (публікується у першу чергу).
2.Відправляйте оголошення на електронну скриньку редакції за адресою zinkivinfo@i.ua
3.За номером 3 – 10 – 93.
4.СМС – повідомленням на номер 099 – 348-51-52.
5.Особисто в редакції за адресою: м.Зіньків вул.Воздвиженська,49.

Дякуємо, що ви з нами!

1198
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой