"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Запобігти, врятувати, допомогти

Запобігти, врятувати, допомогти

23 березня в Опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» м. Зіньків, в рамках громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти» проведена зустріч з працівниками районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Головний фахівець Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області майор служби цивільного захисту Олег Рись розповів учням про основні правила поведінки в надзвичайних ситуаціях: в побуті, на воді, при виявленні маловідомих предметів та інші питання. Ознайомив учнів школи та викладачів з ситуацією пожежної та техногенної безпеки в районі на сьогоднішній день, а також за завданнями Державної пожежно-рятувальної частини №12 м. Зіньків розповів про будні рятувальників.
Черговий наряд 12 — ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Зіньків продемонстрував із застосуванням пожежної техніки та обладнання окремі прийоми гасіння пожежі різної складності, які потім намагались повторити учні школи під наглядом рятувальників.
В ході занять учні школи зрозуміли, що це лише на перший погляд повсякденне життя рятувальників просте і буденне, але коли доходить до біди, то ці мужні люди перші поспішають гасити пожежі, рятувати майно і життя людей.

413
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой