"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Чому Громадська рада не знайде спільну мову з владою?

Чому Громадська рада не знайде спільну мову з владою?

Останнім часом на адресу редакції прийшло декілька листів, автори яких висловлюють своє обурення, з приводу діяльності людей, які називають себе Громадського радою, але суть запитання у всіх була одна «Чому Громадська Рада не знайде спільну мову з владою?».
Про нелигітимну діяльність нинішнього складу багато писали на сторінках нашого видання. Не хочеться повторюватися, але нагадати про деяких членів ради вважаємо за потрібне.
Справа в тому, що так звана Громадська рада, в нинішньому її складі, не планувала ніякої співпраці з місцевою владою.
Троє людей, з чотирнадцяти, склали «кістяк» цього клубу по інтересах. На першому засіданні, коли так званий голова Валерій Кулага зачитав «геніальні плани» роботи декілька людей покинуло засідання, інші члени не прийшли вже на наступне.
Люди, які називають себе членами Громадської ради в соціальних мережах поширюють брехливу інформацію про неугодні їм організації, які не підтримали або визнали незаконними вимоги цих людей.
Кілька людей, які, в силу обставин, залишилися без роботи, підносять це як гоніння за громадянську позицію. Але скажіть, як повинна впливати громадянська позиція трьох людей на цілий район? Ніяк. Тому вони використовують тактику відомого доктора Йозефа Гебельса — чим жахливіша брехня, тим охочіше в неї вірять і тим швидше вона поширюється. Користуючись соціальними мережами в Інтернеті ці люди розповідають хто скільки вкрав «на районі» та які продажні ЗМІ району не надаючи ніяких доказів.
Голова так званої Громадської ради взагалі живе і працює в Полтаві. Чому його діяльність націлена на Зіньків — теж потрібно розібратися.
Жителям Зіньківського району набридли ці сумнівні люди, які вказують хто і чим повинен займатися. Розповіді про неіснуючу Громадську раду, яка повинна контролювати і розподіляти бюджет, йдуть від голови цієї «метрвонародженої» організації і закладаються глибоко в підсвідомість своїх трьох членів, які не розуміють що таке Громадська рада і навіщо вона потрібна, чи потрібна взагалі.


О.ЛЕОНТІЙ.

948
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой