"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЧИ СТВОРЯТЬ ОТГ? ПОЧАЛИ СУМНІВАТИСЯ

ЧИ СТВОРЯТЬ ОТГ? ПОЧАЛИ СУМНІВАТИСЯ
Як повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах Микола Різник, депутат Опішнянської селищної ради, Попівська сільська рада знову відмовилась створювати об’єднану громаду з Опішнею.
-Не дивлячись на те що 80% жителів на громадських слуханнях проголосували «ЗА». Ми мріяли про Опішнянську об’єднану громаду, але саботажники роблять все щоб її не було, -говорить Микола Миколайович.
Юлія Масюк, секретар Опішнянської селищної ради:
— Ми не можемо нав’язувати сусідам «ідею» об’єднання в ОТГ. Ще у минулому році були зроблені розрахунки на підставі яких голови сусідніх Попівської, Батьківської та Малобудищанської сільських рад висловили свою думку.
Надія Мартосенко, голова Попівської сільради:
-Питання децентралізації та об’єднання в Опішнянську ОТГ неодноразово обговорювалося на сходці, але офіційно пропозиція про об’єднання в ОТГ до нас не надходила.Стосовно 80% жителів Попівської сільради – ця цифра дуже завищена.
Борис Дядечко, Малобудищанський сільський голова:
— Нами було проведено обговорення даного питання, є деякі проблеми зі школою. Офіційної пропозиції про об’єднання в ОТГ до нас не надходило. Більшість людей поки що проти об’єднання, але ще є час і все може змінитися.
424
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой