"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дев’ятнадцятого квітня, у депутатській кімнаті приміщення районної ради, під головуванням Світлани Чикало, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
На порядку денному було вісімнадцять питань.
Про хід виконання районної програми підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 років інформували Людмила Кімлик – Яроха, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА та Віталій Тимченко, старший офіцер відділення комплектування Зіньківського РВК.
Про утворення на базі Опішнянської та Дейкалівської спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Опішнянського та Дейкалівського опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області та інших питань доповів начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно.
На засіданні були внесені зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота» .
Також, цього дня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном під головуванням Геннадія Хорошуна.
На засіданні постійної комісії були внесені зміни до програми розвитку місцевого самоврядування в Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету 2018 рік та зміни до показників районного бюджету інформувала Світлана Слинько, начальник фінансового управління Зіньківської РДА.
Артем Литус — начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району доповів по питанням майнового характеру.417
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой