"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ П’ЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ П’ЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
<p "="">20 квітня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради О. О. Путря, заступник голови районної ради, в. о. голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району.
На пленарному засіданні депутатами затверджено Програму зайнятості населення Зіньківського району на 2018-2020 роки та внесені зміни до Програм підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
Депутати Зіньківської районної ради своїм рішенням відділу освіти Зіньківської РДА делегували повноваження засновника – районної ради в галузі освіти району. Наразі відділ освіти Зіньківської РДА має наступні повноваження: Подає на затвердження засновнику установчі документи закладів середньої та позашкільної освіти. Укладає строковий трудовий договір (контракт) з керівником закладу освіти, обраним (призначеним) у порядку, встановленому законодавством та установчими документами закладу освіти, після погодженням із засновником або профільною комісією. Розриває строковий трудовий договір (контракт) з керівником закладу освіти з підстав та у порядку, визначеному законодавством або профільною комісією. Призначає виконуючих обов’язки керівників та знімає їх після погодження із засновником або профільною комісією засновника. Вживає заходів до соціального захисту учасників освітнього процесу. Погоджує заохочення (преміювання, встановлення надбавок), нагородження та надання відпусток керівникам закладів освіти. Притягує керівників закладів освіти до дисциплінарної відповідальності у відповідності до чинного законодавства України. Вивчає та проводить службові перевірки з розгляду звернень громадян та інше.
Своїм рішенням депутатами на попередній сесії було виділено кошти на придбання легкового автомобіля для перевезення продуктів харчування у дитячі садки м. Зіньків. Голова районної ради Сергій Нерозя зазначив: «Здоров’я дітей – це найбільша цінність!» і сьогодні вручено ключи та документи на автомобіль ЗАЗ LANOS CARGO завідуючій дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №1 «Ромашка».
Також на сесії було розглянуто ряд інших питань.
262
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой