"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У ПОЯВІ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ АКТИВІСТИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МІСЦЕВУ ВЛАДУ

У ПОЯВІ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ АКТИВІСТИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МІСЦЕВУ ВЛАДУ

У своїх зверненнях до міської ради Зіньківський активіст, який бореться за чистоту міста, звинувачує міську раду та відділ благоустрою в тому, що вони не виконують своїх прямих обов’язків, а саме — не займаються впорядкуванням місць стихійних сміттєзвалищ.
Пройшовши за вказаним маршрутом я вирішив перевірити, чи дійсно відділ благоустрою не справляється. Але, як виявилося, стихійні звалища, що не прибирає відділ благоустрою та, за словами активіста, не помітили з кабінетів – результат того, що люди не доносять сміттєві мішки до баків.
Гори пластикових пляшок та іншого непотребу збирається біля гаражів та сараїв жителів багатоквартирних будинків, які знаходяться на одній з вулиць міста.
Благоустрій – це питання, яке повинно стосуватися кожного мешканця міста. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто недопустимим. Хто повинен прибрати за нас? Працівники комунальної установи з благоустрою міської ради? Вони знову й знову прибирають разом з активістами території, де жителі міста постійно влаштовують смітники. Жителі, прибираючи власні подвір’я викидають сміття аби куди, вважаючи, що те, що діється за межами подвір’я – це вже не їх справа.
Багато критики з цього приводу й від жителів міста, всі хочуть щоб вулиці були чистими та впорядкованими, але ніхто для цього нічого не робить. Всі знають хто викидає сміття, але мовчать.
Слід розпочати з самого себе – адже від нас самих залежить благоустрій рідного міста. Не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі. Якщо жителі міста не візьмуть на себе відповідальність та якщо не запрацює система штрафів, люди будуть вкидати сміття в ті сміттєві баки, які обіцяв поставити у місті всім відомий активіст (пробачте за сарказм).
Запитайте кожен себе — чи все ви зробили для того, щоб у вашому дворі, на вулиці було затишно і чисто?


Олексій ЛЕОНТІЙ.

382
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой