"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Інноваційна діяльність у закладі дошкільної освіти №2 «Сонечко»

Інноваційна діяльність у закладі дошкільної освіти №2 «Сонечко»

На виконання плану роботи КУ «Зіньківський РМЦ», 30 травня 2018 року, на базі №2 «Сонечко» Зіньківської міської ради Полтавської області відбувся семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти, вихователів ЗДО району.
Тема семінару «Інноваційна діяльність у сучасному дошкільному навчальному закладі. Впровадження в практику педагогічних новацій». Захід проходив з метою пропагування інновацій та досвіду інноваційної діяльності в педагогічній практиці, стимулюванні розвитку потреби в реалізації творчості, забезпечення дієвості особистістноорієнтованої освітньої системи та реалізації принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в закладі дошкільної освіти.
В роботі семінару взяли участь керівники та вихователі закладів дошкільної освіти району. Учасники заходу мали змогу переглянути інтегроване заняття з дослідницько – пошукової діяльності у старшій групі на тему «Як посварилися повітря, вода та грунт». На підсумковому занятті з мовленнєвого розвитку «Весна красна – землю уквітчала, теплом звеселяла» вихователь продемонструвала один із засобів мовленнєвого розвитку – мнемотехніку. Розвиток креативності дітей дошкільного віку в процесі художньо-естетичної діяльності педагоги ЗДО №2 «Сонечко» продемонстрували на музично-хореографічній частині випускного свята «Стиляги шоу — 2018».
По закінченню роботи семінару підведені підсумки та прийняті методичні рекомендації.


КУ «Зіньківський РМЦ».

381
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой