"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ПРОЙШЛИ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ПРОЙШЛИ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ
П’ятнадцятого червня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, яке провела голова цієї комісії Світлана Чикало.
Юрій Дахно, начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації проінформував присутніх по цілому комплексу питань. Зокрема, ознайомив присутніх з Комплексною програмою розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, зі змінами до рішення шістнадцятої сесії районної ради п’ятого скликання від 28 листопада 2008 року «Про порядок призначення на посаду і звільнення керівників підприємств, установ, закладів, що є в спільній власності територіальних громад району».
Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Зіньківський ЦПМСД» Зіньківської районної ради Полтавської області Андрій Рись та головний лікар Зіньківської центральної районної лікарні Олександр Безпалий проінформували про роботу закладів охорони здоров’я на території району.
Цього ж дня відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, яку очолював Іван Гришко.
У понеділок, вісімнадцятого червня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та масової інформації.360
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой