"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Керівники району привітали працівників поліції з професійним святом

Керівники району привітали працівників поліції з професійним святом

В Україні 4 липня відзначається День національної поліції. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року.
До Зіньківського відділку поліції сьогодні прийшли привітати поліцейських району з професійним святом заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко, міський голова Сергій Максименко.
У своїх промовах вони відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки. Також, керівники району та міста побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу та вручили почесні грамоти кращим працівникам.
Районна та міська влада, розуміючи важливість української поліції, не залишається осторонь і всіляко сприяє її розвитку.
Той, хто обирає професію поліцейського, безсумнівно, хоче зробити наш світ кращим. Принести в життя своїх рідних і сусідів безпеку, а також по-справедливості вирішити їх проблеми! Вітаємо вас з Днем національної поліції та бажаємо ніколи не пасувати перед труднощами і жити щасливо!
668
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой