"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

КОЛИ ПРОВОДЯТЬСЯ РЕЙДИ ІНСПЕКТОРІВ

КОЛИ ПРОВОДЯТЬСЯ РЕЙДИ ІНСПЕКТОРІВ

Візит інспектора з перевіркою для отримання субсидії відбувається лише у виняткових випадках та за зверненням самої людини.
Для отримання субсидії люди звертаються із заявами та деклараціями,і, якщо інформація наведена в документах відповідає критеріям отримання цього виду допомоги, то людина отримує субсидію на загальних підставах.
Інша ситуація, коли домогосподарство не має права отримання субсидії на загальних підставах, наприклад, через наявність транспортного засобу менше п’яти років, але сім’я вважає, що потребує державної підтримки. В такому випадку особова справа виноситься на розгляд комісії, а соціальний інспектор складе акт обстеження для визначення нужденності. При цьому, є обов’язковою вимогою відвідування домогосподарства соціальним інспектором для того, щоби пересвідчитися у потребі в підтримці.
Єдиним випадком, за якого субсидія не буде надана та питання не буде розглянуте на комісії, є наявність житлової площі, що перевищує норматив (понад 120 метрів квадратних для квартир, понад 200 метрів квадратних для будинків). Усі інші критерії можуть бути предметом розгляду комісії.
Ті громадяни, що нададуть у деклараціях завідомо недостовірні дані
для незаконного отримання субсидій, будуть виявлені через механізм верифікації та позбавлені права на субсидію, а також зобов’язані повернути до державного бюджету усі незаконно отримані гроші платників податків за період отримання субсидій з моменту подання неправдивих даних.

328
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой