"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Надамо поради тим, хто шукає роботу

Надамо поради  тим, хто шукає роботу

Зіньківський районний сектор реалізовує нові підходи до співпраці у сфері реалізації, соціальної адаптації осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі або її обмеження.
Досить часто причиною протиправної поведінки є відсутність стабільної роботи та відповідних фінансових надходжень, які необхідні для задоволення життєвих потреб. Тому надання інформаційних послуг є необхідним у профілактиці вчинення правопорушень.
Другого серпня 2018 року, на базі Зіньківського районного центру зайнятості, за ініціативою начальника Зіньківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Іриною Яненко, спільно з провідним фахівцем з питань працевлаштування Інною Цюпак був проведений інформаційний захід з підобліковими клієнтами пробації на тему: «Надамо поради тим, хто шукає роботу».
Метою даного заходу стало підтримання нових підходів до співпраці у сфері ресоціалізації, соціальної адаптації осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб звільнених з місць позбавлення волі, або обмеження волі, а саме працевлаштування засуджених та наданні консультацій щодо питань навчання, отримання допомоги по безробіттю, підбору професії.
Представник районного центру зайнятості детально ознайомила засуджених з правилами постановки на облік центру зайнятості, можливого навчання і працевлаштування, а також існуючі вакансії на підприємствах району. Присутні ставили питання, ділились своїми проблемами, цікавились можливістю навчатись і здобувати спеціальність, на що спеціаліст компетентно дала відповідь.
По закінченню засуджені додатково отримали друковану продукцію з необхідною інформацією, яка стане початком у пошуках роботи.


Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:(093) 1-700-700; (067) 408-18-58.

500
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой