"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У ШКОЛАХ ЗІНЬКІВЩИНИ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

У ШКОЛАХ ЗІНЬКІВЩИНИ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року.
Так, 3 вересня, в понеділок, в перший робочий день осені, школярі та їх батьки, вчителі, гості зібралися на урочистій лінійці у Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 з нагоди початку нового навчального року. Директор школи, Світлана Чикало, привітала школярів та побажала їм нових знань та досягнення успіхів на шкільній ниві.
Цей день є визначним і радісним святом. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
В цьому році першокласники пішли у 12-річну школу та будуть навчатися за новим Державним стандартом. Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.


Катерина САРАНЧА.

444
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой