"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЖИТЕЛІ ВУЛИЦІ ГАГАРІНА ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ПОРИВІВ ВОДОГОНУ

ЖИТЕЛІ ВУЛИЦІ ГАГАРІНА ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ПОРИВІВ ВОДОГОНУ

До редакції газети звернулися жителі вулиці Гагаріна з проханням допомогти вирішити проблему, пов’язану з незадовільним технічним станом водопровідних мереж та частими аварійними ситуаціями на їх вулиці.
Мешканці потерпають від підтоплень дворів, постійних відключень подачі води на цій та суміжних вулицях, ускладнюється санітарно-епідемічна ситуація, спричиняється вторинне забруднення питної води.
Ця проблема триває протягом багатьох років, є критичною та потребує негайного вирішення.
Тому з цим питання ми звернулися до головного інженера МКП «Зіньківський комунгосп» Олександра Прокопенка, на що він відповів:
— Нам відома ця проблема і ми робимо все можливе для того, щоб люди могли користуватися водою. Неодноразово аварійна бригада виїжджала на усунення поривів. Що стосується капітального ремонту – він не дасть результату, потрібна повна заміна відрізку водогону. Приміром, як на вулиці Соборності, поряд із старим, відпрацювавшим ресурси водогоном, прокладено новий і люди поступово у нього врізалися.
На даний час немає проектної документації та грошей на проведення робіт по заміні водогону. Тому просимо людей потерпіти деякий час, — сказав Олександр Борисович.
Також на наше звернення, прокоментував Сергій Максименко, Зіньківський міський голова:
— Ситуацію з водогоном міська рада тримає на контролі, ніхто зіньківчан не залишить наодинці з проблемою. Найближчим часом відбудеться нарада з директором МКП «Зіньківський комунгосп» де ми обговоримо шляхи вирішення проблеми. Ціна питання – близько мільйона гривень.


«Зіньківщина „по — іншому“

269
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой