"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок"

Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок"

«Тітушок», затриманих після погрому ринків у Києві, почали пов'язувати зКременчуцьким військовим ліцеєм. Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав активіст Ігор Громов.

Також Ігор Громов розмістив фото учасників клубу, які перебували у відкритому доступі. На фото обведені люди, які, за словами активіста, є на відео. Громов додав інформацію про клуб, де вказано, що він знаходиться на базі Кременчуцького військового ліцею.
Керівник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Валерій Марченко стверджує, що вихованців ліцею в Києві під час конфлікту не було, а інформація на сайті Федерації хортингу застаріла.
Марченко зазначив, що тренер, якого звинувачують, не має відношення до військового ліцею. Він з 2015 року у закладі не працює. Нікого з нинішніх ліцеїстів в Києві не могло бути, тому що ще 24 грудня проводились заняття і тільки після цього дітей відпустили на канікули.Начальник військового ліцею додав, що інформація, яка була на офіційному сайті Федерації хортингу, застаріла і не відповідає дійсності. Заняття були тільки до 2012 року. Зараз ніхто зі сторонніх натериторію навчального закладу не допускається.
Нагадаємо, що у Києві затримали «тітушок», які громили ринок, серед яких виявилися і мешканці Кременчука.

511
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой