"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Управлінням Держпраці у Полтавській області протягом вересня 2018 року у Зіньківському районі проведена наступна робота.
В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії проведено 13 заходів про недопустимість оформлення трудових відносин із найманими працівниками, 4 з них проведено спільно з територіальними органами ДФС, Пенсійного фонду України, Зіньківською райдержадміністрацією, Зіньківським районним центром зайнятості, органами місцевого самоврядування.
Даною кампанією охоплено понад 4,5 тис.населення (в т.ч. зустріч з 16 безробітними, семінар для роботодавців та працівників ТДВ «Укроліяпродукт», роз’яснення на сайті Зіньківської РДА, в газетах «Голос Зіньківщини» та «Зіньківщина по-іншому», виступ на місцевому радіомовленні).
Спільно з органами ДФС, Пенсійного фонду України, Зіньківською районною радою, Зіньківською РДА серед інших заходів проведена зустріч з представниками роботодавців 17 найбільших підприємств району. Спільно з представниками Пенсійного фонду України проведено флешмоб у м. Зінькові з розповсюдженням роздаткових матеріалів.
За період з 05.10.2018 по 31.10.2018 інспектором Управління Держпраці здійснено 11 заходів державного контролю, в т.ч. один – спільно з органами ДФС.
В ході інспекційних відвідувань у 6 роботодавців було виявлено 8 працівників, які допущені до роботи без повідомлення фіскальної служби про прийняття на роботу працівників. За результатами інспекційних відвідувань роботодавцям видано приписи з вимогами усунення виявлених порушень.


Тетяна ЖОЛОБ,
головний державний інспектор
Управління Держпраці у Полтавській області
.

640
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой