"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЯКІ ШАНСИ У КАНДИДАТІВ? ОСОБИСТА ДУМКА

ЯКІ ШАНСИ У КАНДИДАТІВ? ОСОБИСТА ДУМКА

Центральна виборча комісія своїм рішенням від 12 жовтня визначила неділю, 23 грудня 2018 року, днем виборів. У 125 громадах голів і депутатів об’єднаних рад обиратимуть вперше, а у 26 ОТГ – додатково.Також, в цей день пройдуть вибори у Опішнянській об'єднанній територіальній громаді. Опішняни пам'ятають, з якими труднощами вони впоралися.
Деякі активісти звинувачували Зіньківську районну раду, від голови до прибиральниці, у тому, що їм навмисно перешкоджають у створенні ОТГ.
Не можна сказати однозначно, що більшість жителів Опішні та Малих Будищь по — справжньому захотіли увійти в ОТГ. Тому що серед жителів ще й досі багато прихильників СРСР, які сумують за ковбасою за 3,60, інші — політично та економічно необізнані. Тому справжня причина була у звичайній необізнаності населення. Активісти не зуміли пояснити, а хто просто не хотів слухати. І їх можна зрозуміти.
Наразі, у кандидати на посаду голови Опішнянської ОТГ зареєстовано 11 чоловік. Розпочалася передвиборча агітація. Необійшлося і без «чорнухи», і це стало, на жаль, нормою на виборах в Україні.
Відповідаючи на питання читачів, хочу висловити свою думку, з приводу того, у кого є реальні шанси виграти вибори.

В першу чергу непогані шанси мають активні депутати селищної ради — Микола Різник та Руслан Заголовацький. Чому вони? Тому що ці люди активні. Я не бажаю перелічувати справи, які вони зробили або не зробили для Опішні, але про них говорять, вони спілкуються з людьми.
У другу чергу — Ігор Гурин та Світлана Маммадова. Ігор Гурин може розраховувати на свою репутацію та порядність правоохоронця. Світлана Маммадова — теж має не погані шанси повернутися на посаду, звичайно, опішняни мені нагадають про кримінальну справу, але яке це має значення сьогодні, якщо немає жодного судового рішення щодо неї, і сумніваюся, що провину доведуть.
Кандидатів на посаду голови, які не проживають в Опішні або не є її уродженцями, навіть не розглядаю. Тому що опішняни «чужаків» не полюбляють. Як я вже писав, опішняни в усіх своїх негараздах завжди звинувачували Зіньків. І поки вони не візьмуть відповідальність за всі негаразди на себе, поки не перестануть звинувачувати інших у цього ОТГ немає майбутнього.
На виборах на посаду голови Опішнянської ОТГ будуть змагатися молодість та досвід. Ось такий розклад я бачу на виборах в Опішнянську ОТГ.
Я не беру на себе роль експерта, прошу взяти до уваги те, що це є моєю особистою думкою. Дякую читачів газети за те, що моя думка вам цікава.


О.ЛЕОНТІЙ, газета «Зіньківщина „по — іншому“.

882
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой