"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ВИБОРИ В ОТГ: БОРОТЬБА ДО ОСТАННЬОГО ВИБОРЦЯ

ВИБОРИ В ОТГ: БОРОТЬБА ДО ОСТАННЬОГО ВИБОРЦЯ

Агітація за того чи іншого кандидата дійшла до верхньої точки.
На своїй сторінці у Фейсбуці кандидат на голову Опішнянської ОТГ Микола Різник опублікував відео, на якому видно, що чоловік, не житель Опішні, проводить опитування, з метою визначення громадської думки. Микола Різник звинувачує соціолога в тому, що замість соцопитування він проводить нечесну агітацію проти Різника на користь Руслана Заголовацького. На жаль, на відео цього не зафіксовано.
Раніше, Микола Різник звинуватив «зацікавлених осіб» у тому, що в селищі розповсюджуються листки зі статтею про нього. За результатами вивчення думки серед жителів Опішні має місце і така думка, що друк та розповсюдження цих листів справа рук самого Різника.
Вже через годину, на своєму Youtube – каналі зіньківський активіст, блогер Володимир Понежа прокоментував подію, де, як завжди, звинуватив народного депутата та голову районної ради у тому, що вони заважають проведенню виборів. Дію зіньківського активіста інакше як вкладання до вух «потрібної інформації» не назвеш. Чому б ні, Володимир Понежа ніколи у свої звинуваченнях не обтяжував себе діями, щоб підтвердити сказане, адже ніякої відповідальності за достовірність сказаного не несе. Це можна піднести як особисту думку і КНК Медіа фактично ніде не зареєстроване.
Наразі в Опішні іде боротьба за кожного виборця всіма способами.


О.ЛЕОНТІЙ.


572
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой