"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Арт - година «Створи світ своїми руками» з майстром народної творчості Віталієм Приходько

Арт - година «Створи світ своїми руками» з майстром народної творчості Віталієм Приходько

Ведуча вечора бібліотекар Криштопа Л. І. розповіла учням про один знайдавніших видів народного мистецтва українського народу, художньої обробки дерева — різьбярства та про однин із найкращих багатств, якими наділена наша держава і вся планета Земля — ліс.
Майстер народної творчості Віталій Приходько провів для учнів майстер — клас «Різьбярство — моє найулюбленіше ремесло». Учасники салону «Світ рукотворного дива» та гостя Безпалько Ірина Іванівна — головний бібліотекар з питань зберігання книжкових фондів бібліотек Полтавської області, яка завітала на наш захід, доторкнулися до одного з
неперевершених видів мистецтва – різьбярства, відчули красу, теплоту, талант майстра, який зумів найти прекрасне в природі, відтворити в своїх виробах та передати його учням.
До уваги присутніх була підготовлена книжкова виставка «Лісу дивосвіт» та виставка — перегляд «Художні промисли Зіньківщини» декоративних виробів з деревини, майстра народного мистецтва Приходька Віталія.
Сподіваємось, що почуте і побачене на вечорі сподобалось нашим учасникам і гостям.
Ми горді, що такі таланти є в нас на Зіньківщині і щиро дякуємо майстру народної творчості Приходько Віталію за участь у проведенні Арт- години.

806
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой