"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДЕПУТАТИ?

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДЕПУТАТИ?

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат місцевої ради зобов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, в у разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої ради повідомляє про це особу, яка очолює відповідний орган.
У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.
У Зіньківській районній раді вісім депутатів пропустили половину або більшість сесійних засідань. Це представники Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» — Валентина Бондаренко, «Аграрної партії» — Юрій Вовк, партії «Відродження» — Оксана Манойло та Микола Мирко, партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — Віталій Панченко та Віктор Давидко, політичної партії «СДП» — Людмила Софієнко.
Не пропустили жодного пленарного засідання представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — Людмила Кімлик – Яроха, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» — Наталія Матвієнко, партії «Відродження», голова районної ради – Сергій Нерозя, Олександр Яременко та Геннадій Хорошун, партії «Українського об’єднання патріотів – «УКРОП» — Олена Педяш та Микола Ричинда, «Аграрної партії» — Віра Чечоткіна.

432
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой