"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

КОЛИ ДУША БАЖАЄ СВЯТА

КОЛИ ДУША БАЖАЄ СВЯТА

Черговий відеоролик випустив Зіньківський блогер Володимир Понежа, у якому привітав воїнів – афганців з тридцятиріччям виведення Радянських військ з Афганистану. І, здається, що тут поганого – привітав, уважив. Але, Володимир Іванович не був би самим собою, якби не звинуватив хоч у чомусь місцеву владу. Як завжди, у будь – яких діях влади пан Понежа бачить дії, які, на його думку, направлені на знищення нації.
Цього разу об’єктом уваги Зіньківського блогера став захід, присвячений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Володимир Понежа висловив свої претензії з приводу того, що замість концерту у Будинку культури районна влада провела цей захід у сесійній залі районної ради, що місцева влада думає тільки про себе, а не про «афганців», і все було «для галочки».
На такі неграмотні інформаційні закиди хочеться відповісти «колезі по цеху».
Виходячи з того, що день 15 лютого є, все ж таки, Днем вшанування районна рада вирішила вшанувати «афганців» без «народних гулянь», і такі заходи проводять саме у такому форматі. На таких заходах ветерани згадують своїх полеглих товаришів, діляться спогадами.
Обурення відеоблогера можна зрозуміти. Не дивлячись на те, що, за його словами, він закрив свій бізнес, він не перестав бути бізнесменом. Зіньків пам’ятає повальне пияцтво на стадіоні та пляжах району, організація свят з будь – якого приводу з разовим продажем місячного складського запасу алкоголю давала шалений прибуток організатору. Душа громадського діяча Володимира Понежі знову бажає свята? Але в даному випадку народні гуляння тут недоречні. Саме тому районна та міська влада на це не пішли, і в даному випадку – це є правильним рішенням.

375
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой