"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Шановні працівники міського комунального підприємства!

Шановні працівники міського комунального підприємства!

Шановні працівники міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп», відділу благоустрою міської ради, суб’єкти підприємницької діяльності що надають побутові послуги, ветерани комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Щиро вітаю з професійним св'ятом — Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя Зінькова та сіл міської ради без роботи цих служб. Працівники комунального підприємства, відділу благоустрою, піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб працювало водовідведення, тішили око прибрані вулиці та парки.
Зі словами вдячності хочу звернутися до трудівників, хто встає із першим промінням сонця, бере мітлу та лопату і вичищає наше місто від бруду – і в дощ, і в сніг, і в спеку, і в холод. Звертаюся до тих, хто не спить вночі за кермом снігоочисної та прибиральної техніки, хто вивозить сміття, обрізає дерева, садить квіти.
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульваними, що відбивається як на комунальному підприємстві та його працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. Бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.
Зі святом!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.

170
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой