"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА

Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА

Гарант зажадав провести розслідування, а останнє слово має сказати суд.
Тимчасово виконуючим обов'язки голови Полтавської обласної держадміністрації призначений Роман Товстий. У суботу, 16 березня, про це стало відомо з повідомлення прес-служби чинного гаранта, який виступив на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області.
Порошенко підкреслив: «Я сьогодні в Полтаві підписав указ про звільнення пана Головко. Тимчасово виконувати обов'язки голови ОДА буде всім вам відомий Роман Товстий». Також він заявив, що останнє слово у справі про підозру голові ОДА Валерію Головко повинен поставити суд.
Гарант акцентував увагу на розслідуванні: «Але при цьому повинні бути створені умови, щоб розслідування викликало суспільну довіру».
Варто нагадати, що у вівторок, 12 березня, президент Петро Порошенко запропонував главі уряду направити йому подання на звільнення голови Полтавської облдержадміністрації, а також його першого заступника, які викликали серйозні підозри у Національного антикорупційного бюро. Кабмін направив відповідне подання президенту прямо на наступний день.
В кінці минулого місяця НАБУ і САП відкрили кримінальне провадження відносно голови Полтавської обладміністрації Валерія Головка та його першого заступника Андрія Песоцького. Детективи Національного антикорупційного бюро встановили, що вони вимагали від підприємців відкати і хабарі у величезних сумах, елітні іномарки і дорогі гаджети.

606
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой