"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ЗІ СВЯТОМ!

ЗІ СВЯТОМ!

Хоча цьогоріч, 17 квітня, вдруге відзначається як професійне свято вогнеборців, але за свою багаторічну історію пожежна служба заслужила повагу й велику шану в суспільстві.
І зараз саме пожежна охорона залишається чи не єдиною службою, що миттєво приходить на допомогу нашим громадянам, незалежно від характеру загрози. Попри напругу, яка зараз склалася в українському суспільстві, переконаний, що святковий настрій додасть нам всім завзяття, відчуття єдності пожежного братства, саме це відчуття допоможе нам здолати всі проблеми, знайти необхідні ключі до вирішення покладених завдань. Наша праця повинна стати символом честі, доблесті та слави, гарантом гідного служіння єдиній Українській Державі.
Особливо теплі слова хотілося б сказати ветеранам та пенсіонерам пожежної служби, які свій багатий життєвий та фаховий досвід і сьогодні щедро передають новому поколінню пожежників-рятувальників. Сподіваюся, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції професії.
Хочеться побажати всім міцного здоров'я, міцності духу, впевненості в собі і своїх силах та якомога менше тривожних викликів.


Іван ГОЛОВКО,
начальник Зіньківського Районного сектору
ГУ ДСНС у Полтавській області
майор служби цивільного захисту.

437
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой