"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

КОМАНДА ЗІНЬКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПОСІЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ

КОМАНДА ЗІНЬКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПОСІЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ

Двадцять четвертого квітня у Зіньківській районній організації товариства сприяння обороні відбулося змагання на Кубок першості Полтавської обласної організації ТСОУ.
Метою проведення змагань було патріотичне виховання, залучення молоді та популяризації стрільби з пневматичної гвинтівки і здорового способу життя.
У змаганні взяли участь дванадцять команд: Великобагачанської РО ТСОУ, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Гадяцької РО ТСОУ, Кременчуцького міського спортивно – технічного клубу «Дніпро», Лохвицького медичного училища, Миргородської МО ТСОУ, Лохвицької гімназії №1, Гребінківської РО ТСОУ. Зіньків представляло чотири команди: дві команди «Росомаха Зіньків» та дві–Зіньківського регіонального центру професійно-технічної освіти.
З промовою виступив голова обласної організації ТСОУ Василь Василенко, який наголосив, що в останні роки військовій підготовці молоді, на жаль, приділялось мало уваги і треба відроджувати стрілецькі тири, а подібні змагання проводити регулярно.
Змагання відбувалися у тирі Зіньківської РО ТСОУ. Учасники показали доволі високий рівень підготовки.
Команда Гадяцької РО ТСОУ перемогла в командному заліку та посіла перше місце. На другому місці команда Лохвицької гімназії №1. Третє місце зайняли стрільці Зіньківського регіонального центру професійно-технічної освіти.
Голова Полтавської обласної організації ТСОУ вручив переможцям кубки, медалі та грамоти і висловив подяку організаторам змагань.

Команда Гадяцької РО ТСОУ.


Команда Лохвицької гімназії №1.


Команда Зіньківського регіонального центру професійно-технічної освіти.


Команда «Россомаха Зіньків».

Стрілець команди «Россомаха Зіньків» Віта Манжура.


961
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой