"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Відбулися пам’ятні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відбулися пам’ятні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дев’ятого травня у місті Зінькові зібралися сотні людей біля Меморіалу Вічної Слави. Вони тримали в руках квіти й світлини рідних — учасників Другої світової війни.
Керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, діти війни, трудові колективи міста, військові, представники галузей освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, духовенство, учнівська молодь поклали вінки і квіти до Вічного вогню. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни.
Відкрив і вів мітинг міський голова Сергій Максименко: «Для усіх поколінь цей день є особливим: у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких битв за найсвятіше – свободу нашої Вітчизни».
Голова районної ради Сергій Нерозя зазначив: «Історія війни – історія, написана кров’ю хоробрих. Мільйони кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишилася незаживаючою раною у наших серцях.
На сьогодні, у Зіньківському краї залишилося лише 12 ветеранів війни, яким особисто ми можемо сказати «Спасибі!» за ту травневу ніч, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов довгожданий і вистражданий мир, оплачений найвищою ціною – ціною крові і сліз. Завжди будемо пам’ятати про 876 зіньківчан, які загинули боронивши рідний край, та 2 вдови померлих ветеранів, які нині серед нас, які побачили вогонь Другої Світової війни на власні очі, які стали свідками Великої перемоги.» та закликав присутніх вшанувати світлу пам’ять воїнів-визволителів, наших земляків, загиблих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання.
З вітальними словами до всіх присутніх звернулися також в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський: «Як би кому не хотілося стерти з людської пам’яті Велику Перемогу нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками, вона живе. І ми в черговий раз у цей весняний день віддаємо данину пам’яті поколінню переможців від покоління їхніх дітей і правнуків».
Від молоді міста слово мали члени загону «Пам’ять» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Лідія Бедюх та Антон Даценко.

220
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой