"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Обласне керівництво намагається відмазати участь тітушок в київському погромі?

Обласне керівництво намагається відмазати участь тітушок в київському погромі?

Учора Кременчуг.Today з посиланням на активіста Ігора Громова повідомляв, що тітушня готувалася у спортклубі на території Кременчуцького військового ліцею.
Керівник Полтавського обласного осередку Української федерації хортингу Олексій Семигал в інтерв’ю виданню «Полтавщина» назвав це брудною атакою і заперечив участь хортингістів у столичних бійках.
— При Кременчуцькому військовому ліцеї дійсно викладався хортинг у період 2012-2014 років. Зіборов очолював організацію хортингу в цей період. Потім він залишив свою тренерську діяльність і пішов працювати в ТОВ «Хазард», приватну охоронну фірму. Але зараз він не працює і там, працював водієм. На відео з Києва я побачив декілька облич
— там були деякі хлопці, які у 2015 році виступали на Кубку України з хортингу. Але участь у Кубку могла взяти будь-яка спортивна організація.А виступати в змаганнях і хортинг — це різні речі. Я на київському відео побачив знайомих спортсменів з кікбоксингу, дзюдо, самбо, але вони не з Полтавської області.
Стверджуючи, що нападники «не з Полтавської області», Семигал, разом з тим, чомусь ігнорує зізнання самих тітушок у тому, що вони — з Кременчука.
Що ж, чим далі в ліс — тим більше дров…

Джерело:
442
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой