"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Ступки, Довжик та Проценки стануть частиною ОТГ

Ступки, Довжик та Проценки стануть частиною ОТГ

Тринадцятого червня, в селах Ступки, Довжик та Проценки відбулися громадські слухання, на яких жителі майже одноголосно проголосували за об’єднання з Зіньківською громадою.
Як виявилося, люди майже не обізнані в питанні створення та діяльності об’єднаних територіальних громад, постільки на обговорення попередніх звернень міської ради в 2015, 2016, 2018 роках сільський голова їх не збирав.
Перед жителями громади виступили та відповіли на запитання міський голова Сергій Максименко, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, заступник міського голови, депутат районної ради Геннадій Хорошун, головний інженер МКП « Зіньківський комунгосп» депутат міської ради Олександр Прокопенко та сільський голова Володимир Литвиненко.
За утворення Зіньківської міської об`єднаної територіальної громади та входження до її складу сіл Проценківської сільської ради в селі Ступки із зареєстрованих 40 жителів прийняли участь в голосуванні 32 чоловіки, з яких «За» проголосувало 29 чоловік, «Проти»- 0, «Утримались» — 3. В селі Довжик із зареєстрованих 39 учасників громадських слухань прийняли участь в голосуванні 33 жителі, з яких «За» проголосувало 32 чоловіки, «Проти»- 0, «Утримались» — 1. В селі Проценки із 67 зареєстрованих учасників громадських слухань прийняло участь в голосуванні 54 чоловік, з яких «За» утворення громади проголосувало 34 жителі, «Проти» — 12, «Утрималось» — 8.
Отже Зіньківській об’єднаній територіальній громаді – бути, — повідомила прес – група міської ради.

470
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой