"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Шановні читачі газети «Зіньківщина «по – іншому»!

Шановні читачі газети «Зіньківщина «по – іншому»!

Ви, звичайно, помітили, що останнім часом наша газета виходить із затримкою. Причина тому – повне переформування роботи редакції в цілому. Це зміни у Статуті, договорах з партнерами та інших документах, без яких вихід газети в світ був би неможливим.
Що змінилося?
1. У другому півріччі газета виходитиме з іншою періодичністю – 3 рази на місяць.
2. Збільшився об’єм з чотирьох до шести шпальт.
3. Кардинально змінився підхід до збору, обробки та висвітлення інформації.
4. Для жителів міста пропонується укладання договору на передплату та доставку газети «Зіньківщина «по – іншому» редакційним кур’єром. Якщо Ви не маєте часу зайти до редакції, Ви можете замовити доставку за тел.: 3 – 10 – 93, 099 — 279 – 91 – 61 або надіслати електронного листа на адресу dostavka.zinkiv@ukr.net.
5. Як показав експеримент – більшість читачів оцінили нові рубрики. Особливою популярністю користується рубрика «Інтерв’ю з відьмою», відтепер ми включили цю рубрику у постійні.
6. Нові автори – нові погляди. Ми завжди відкриті до співпраці з авторами. Крім штатних працівників ми бажаємо співпрацювати з незалежними дописувачами. Якщо у вас є цікава стаття, в якій висвітлюється соціально – важлива інформація, проблема тощо, за публікацію у нашій газеті ми готові заплатити автору.
7. Ми відмовляємося від електронної версії газети до кінця 2019 року.
Після введення цих змін ми стаємо більш незалежними від обставин та партнерів, причетних до випуску та розповсюдження газети.
Проаналізувавши роботу редакції за п’ять років — ми точно знаємо, як потрібно працювати!
Дякуємо за те, що Ви з нами!

539
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой