"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Інспектор не задоволена

Інспектор не задоволена

Сьогодні ввечері, в соціальній мережі Facebook, на сторінці Зіньківської міської ради була опублікована стаття про «проблемні» вулиці міста, жителі яких роблять обрізку дерев.
«Часто на узбіччях вулиць мешканці викидають гілки дерев. Найбільш проблемними в цьому розумінні є вулиці Соборності та Івана Петровського(на фото). Обрізку ж гілок на деревах (в тому числі фруктових), що ростуть на вулицях та територіях загального користування, а також їх вивезення необхідно узгоджувати з виконавчим комітетом міської ради», — йдеться в повідомленні.
Виконком міської ради, інспектор з благоустрою міської ради застерігають, що порушення правил благоустрою м.Зіньків передбачає адміністративну відповідальність за статтею 152 КУпАП.
Прочитавши це, хочеться задати запитання відділу з благоустрою та інспектору даного відділу, чи не бажає вона спробувати подивитися на «проблему» під іншим кутом? Пані інспектор або члени виконкому, замість публікації погроз могли б хоч один раз підрахувати, скільки людина тратить бензину на скошення трави на узбіччях вулиць на протязі літа, скільки разів на день люди прибирають на вулицях біля своїх осель? Коли дерева, які знаходяться на вулиці, просто падають на тротуари або дорогу люди їх прибирають, це потрібно узгоджувати? А чи не здається вам, що хтось виконує вашу роботу? Що б ви робили, як би не прибирали на вулицях люди? Звичайно, я бачу і поважаю працю двірників, вони дійсно, працюють. Щиро дякую їм. Але їх мало.
За розчистку снігу теж поговоримо? Ви насправді вважаєте, що вулицю біля своїх будинків зобов’язані прибирати жителі, навіть якщо є таке рішення виконкому? Легше вам рахунок за прибирання виписати, пані інспекторка.
І на останок, запитання до пані інспекторки, каналізацію вже перестали зливати у струмок Корецького, чи можна переглянути доцільність утримання даної посади — інспектора з благоустрою?


О.ЛЕОНТІЙ.

Фото тематичне.

360
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой