"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Відбулася робоча нарада по узгодженню генерального плану міста

Відбулася робоча нарада по узгодженню генерального плану міста

Як повідомили у Зіньківській міській раді, сьомого серпня в залі засідань міської ради відбулась робоча нарада за участі міського голови Сергія Максименка, посадових осіб міської ради і представників депутатського корпусу, а також завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяни Хрипко.
Розглядалась розроблена інститутом «Діпромісто» (м.Київ) робоча модель генерального плану. Із ним учасників наради ознайомила начальник відділу – головний інспектор державного архітектурно-будівельного контролю апарату міської ради Олена Ковтун.
Були обговорені питання про узгодження нової проектної межі міста Зіньків, яка передбачає збільшення площі його території та про функціональне використання окремих територій для містобудівних потреб.
У зв‘язку з тим, що місто Зіньків занесене до Переліку історичних населених місць України, паралельно з розробкою Генерального плану завершуються проектні роботи по виготовленню історико-архітектурного опорного плану, наявність якого, відповідно до вимог чинного законодавства, є обов’язковою.

Наступним етапом розгляду містобудівної документації стане проведення громадських слухань з даного питання.


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv

515
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой